Fotografia ciążowa
Fotografia ciążowa

Ciąża to wyjątkowy czas dla każdej kobiety. Nawet jeśli czasami wcale nie czujemy się, jakbyśmy były w „błogosławionym stanie”, to jest jedna z tych chwil, które tak szybko przemijają jak się pojawiły.
Czując pierwsze ruchy dziecka, czy oglądając pierwsze zdjęcie z USG, promieniejemy ze szczęścia.
Warto na dłużej zatrzymać obraz tego stanu, tak by móc po wielu latach wspominać jego niezwykłość. To wspaniała pamiątka zarówno dla rodziców jak i dla samego dziecka.
Sesja zdjęciowa z brzuszkiem to nie tylko doskonała okazja do tego, by owo wspomnienie zostało z nami na dłużej, ale to również idealny sposób na to, aby poczuć się dobrze w swoim nowym ciele.
Bo ciąża to nie tylko rosnący brzuszek, ale i błyszczące włosy oraz bardziej kobiece kształty. Wszystkie, bez względu na samopoczucie, jesteśmy wtedy piękne, kobiece i seksowne. I tak właśnie chcemy się czuć.
Nawet jeśli dzisiaj pozowanie do zdjęcia to ostatnia rzecz jaka przychodzi Ci do głowy, to za rok będziesz wspominać z nostalgią ten czas, gdy Twoje Maleństwo było tak blisko Ciebie.
Profesjonalne zdjęcia pomogą na pewno wydobyć to co w Tobie i w tym stanie najbardziej wyjątkowe, a dodatkowo pozostaną w rodzinnym albumie na wiele lat.

Kontakt
kontakt@porodbezstrachu.pl
Realizacja
CodeCat