Opieka i wsparcie douli
Opieka i wsparcie douli

PRZEZ PORODEM - 1 lub 2 spotkania przed porodem wg. indywidualnej potrzeby u Was w domu.

Przygotowujemy indywidualny Twój plan porodowy, w oparciu o ustawę okołoporodową i realia Wrocławskich szpitali jak i szpitala w Trzebnicy, Oławie, Świdnicy, Wałbrzychu, Ząbkowicach Śląskich jeśli chciałabyś tam rodzić. Muszę wiedzieć co dla Ciebie jest ważne w tym czasie oraz móc z położną już w szpitalu odpowiednio wspierać Ciebie mając na uwadze różne sytuacje które mogą w porodzie mieć miejsce.

Wybierasz szpital w którym chciałabyś urodzić maluszka. Możesz odwiedzić oddziały porodowe abyś mogła/mogli się z nim zapoznać. Porozmawiać z położną która na pewno odpowie na Twoje pytania.

Pakujemy torbę do szpitala tak aby niczego nie zabrakło ale również abyś nie miała ze sobą niepotrzebnych rzeczy.

Mogę wykonać masaż chustą Rebozo by pomóc Tobie się rozluźnić i wyciszyć

Jeśli macie inne pytania/niepewności w temacie przygotowań związanych z pojawieniem się maleństwa na świecie - z chęcią odpowiem/pomogę.

PORÓD - Jestem do Twojej dyspozycji (od 38 tc- 42 tc).

Przyjeżdżam do Ciebie do domu po Twoim telefonie wraz z rozpoczęciem akcji porodowej aby towarzyszyć Tobie/Wam już w początkowej fazie porodu lub spotykamy się w szpitalu. Wg. Waszych oczekiwań.
Czas przyjazdu jest zależny od miejsca w którym mieszkasz, oraz pory dnia/nocy (korki).Zazwyczaj potrzebuje od 1 godziny do 2 aby być u Ciebie.

Bez względu na to ile godzin będzie trwał Twój / Wasz poród będę z Wami. Kiedy jest odpowiedni czas i Ty tego już chcesz jedziemy razem do szpitala.

Zapewniam Tobie ciągłość opieki nie medycznej, pomoc w radzeniu sobie z bólem porodowym wieloma metodami niefarmakologicznymi jak i wsparcie w czasie całego porodu i w pierwszych godzinach po nim.

Przepakowuje Twoja walizkę z tego co było używane w porodzie (wraca do domu) a zostaje to co przyda się na kilka dni pobytu w szpitalu. Pomagam przewieść Ciebie i maluszka na inny oddział.

Daje wskazówki Twojemu partnerowi jak o Ciebie zadbać kiedy będziesz w szpitalu. Co ugotować i przywieść by wzmocnić Twój organizm po porodzie. Jestem również dla niego pomocą bo zawsze może do mnie zadzwonić i zapytać.

PO PORODZIE

Moja rola nie kończy się z zakończeniem porodu. Spotkamy się jeszcze 1 lub 2 razy w czasie połogu - może być to jedno spotkanie w szpitalu na 2 dobę po porodzie i jedno w domu po Waszym powrocie, lub 1- 2 spotkania po waszym powrocie ze szpitala w domu w terminie który Wam odpowiada.

Pomagam w opiece nad noworodkiem, wspieram doświadczeniami i dobrą radą. Pomagam „okiełznać” początki nowego życia którego drogą już idziecie.

Mogę pomóc podczas pierwszego kąpania maluszka lub podczas pierwszego wiązania w chustę abyś była pewna że jest to bezpieczne i idealnie zawiązane.

Jeśli będziesz potrzebowała wsparcia po tym czasie zawsze możesz do mnie zadzwonić a ja pomogę/rozwieje twoje wątpliwości związane z macierzyństwem.

Jeśli jakiś problem będzie wykraczał poza moje kompetencję pokieruje Cię do sprawdzonego specjalisty w tym zakresie lub podpowiem gdzie szukać pomocy.

Cena 1000 zł brutto lub 900 zł brutto po uczestnictwie w grupowym cyklu szkoły rodzenia przy Centrum Rodzicielstwa Bliskości lub indywidualnym przygotowaniu do porodu i macierzyństwa ( nie weekendowym ).

Jeśli jesteś w trudnej sytuacji materialnej i koszt mojej usługi jest dla Ciebie za duży a wiesz że będziesz rodzić sama i potrzebujesz wsparcia w porodzie - Napisz do mnie. Pomyślimy jak rozwiązać tą sprawę.

Jeśli planujecie z partnerem poród domowy i szukasz wsparcia i pomocy w tym czasie...jeśli chcesz bym była Waszym wsparciem a cena porodu domowego i opieki douli jest dla Was za duża - napisz/ zadzwoń. Znajdziemy rozwiązanie.

Asia Paluchiewicz - tel 662-130-197, mail: joanna.paluchiewicz@porodbezstrachu.pl

Kontakt
kontakt@porodbezstrachu.pl
Realizacja
CodeCat