REKOMENDACJE

Będąc w ciąży trafiłam pod dobre skrzydła i każdej przyszłej mamie tego życzę. Doula Joanna Paluchiewicz oraz położne Jolanta Petersen i Anna Maria Hrynakowska z wielką pasją i bardzo fachowo pomagają przygotować się do ciąży, porodu i macierzyństwa. Po cyklu spotkań w szkole rodzenia byłam mentalnie i emocjonalnie gotowa do rozwiązania. I to na pewno był poród bez strachu.

Emilka

Z całego serca polecam współpracę z Anią i Joasią. Czułam się wspaniale zaopiekowana w okresie przedporodowym, zarówno medycznie (Anna, która zawsze miała dla mnie czas i odpowiadała na wszystkie pytania) jak i emocjonalnie (Asia na spotkaniu o pozytywnym cc, która pomogła mi przygotować się do myśli, że nie urodzę naturalnie tak jakbym chciała). Kolejną ciążę też oddam w ich ręce.

Karola

Asia i Ania towarzyszyły mi w jednym z najważniejszych i niezapomnianych dni i chwil w życiu - podczas narodzin mojej córeczki. Swoją opieką objęły mnie jednak już znacznie wcześniej, przez co nie czułam strachu przed nieznanym i przed bólem porodowym. Asia wspaniale przepracowała temat bólu porodowego podczas szkoły rodzenia, a ja sama czekałam na ten dzień, wiedząc, że odmieni mnie jako kobietę. Ania, pomimo swojego młodego wieku, jest osobą, która była przy wielu porodach domowych, przez co jej doświadczenie jest o wiele większe niż niejednej położnej znającej porody tylko w warunkach szpitalnych, gdzie medykalizacja porodu jest na porządku dziennym, a rola położnej spychana jest na nieco dalszy plan. Ania jest niezwykle odpowiedzialna, wzbudza zaufanie i sympatię. Asia i Ania były ze mną w ciągłym kontakcie już na kilkanaście dni przed planowanym terminem. Od chwili, kiedy rozpoczęły się skurcze aż po przyjście mojej córeczki na świat wspaniale mnie wspierały, dodawały sił i otuchy. Czułam się otoczona najlepszą opieką. Zarówno Asia jak i Ania znają techniki akupresury, które w moim przypadku się sprawdziły i ruszyły poród, kiedy wydawał się przystopowywać. Na zawsze zostaną w mojej pamięci, bo to one mi towarzyszyły w tych ważnych chwilach. Z Asią i Anią aż chce się rodzić! Mam nadzieję, że doczekam się następnego porodu i że też go przeżyję z tymi wspaniałymi kobietami! :-)

Monika, Michał i Zosia

Panią Anie Hrynakowską poznałam w czasie gdy byłam w ciąży i korzystałam z możliwości opieki położnej w Centrum Przyjaznym Rodzinie. Bardzo miła i elokwentna osoba z wewnętrznym ciepłem. Wiele razy pomagała mi „uspokoić” serce pełne obaw o swoje nienarodzone dziecko, w czasie badania KTG. Pani Ania ma dużo cierpliwości, wiele wyrozumiałości i całą masę serca do swojej podopiecznej  Fantastyczna kobieta!

Mama Magda i córka Kaja

Mój Anioł !!! Pierwsza ciąża - strach przed nieznanym , wiedza na temat ciąży, jej przebiegu, porodzie i pielęgnacji malucha zerowa ... Na szczęście na mojej "nowej" drodze pojawiła się Pani Ania - położna z zamiłowania a przez moją rodzinę nazywana ANIOŁEM . Od tego czasu moja wiedza rosła z moim brzuchem :) Poród już nie był taki straszny a pielęgnacja noworodka okazała się dla mnie przyjemnością a nie strachem przed uszkodzeniem maleństwa . A to wszystko zasługa Pani Ani, która nauczyła mnie wszystkiego a byłam opornym uczniem :) Właśnie dzięki jej cierpliwości, delikatności a zarazem stanowczości czułam się bezpieczna, a to jest bardzo ważne w tym cudownym okresie którym jest ciąża. Z całego sercem życzę przyszłym mamom aby spotkały na swojej drodze taką położną. Dziękujemy Pani Aniu za wszystko

Jola, Ziemek i Tosia

Rewelacja!!! Polecam każdemu :) Po ukończeniu szkoły rodzenia prowadzonej przez Asię jestem duuuużo spokojniejsza i na pewno już nie taka przerażona jak na początku. Asia jest cudowna, emanująca ogromną ilością pozytywnej energii oraz umiejącą przekazać wszelkie informacje bardzo rzetelnie. Najbardziej zaintrygowało nas wielorazowe pieluszkowanie, które najprawdopodobniej wprowadzimy w nasz rytm dnia codziennego jak już maluszek pojawi się z nami w domku :)Pozdrawiamy serdecznie Asiu jesteś po prostu THE BEST!!!!!!

Magda

Nic dodać, nic ująć. Na mnie szkoła wywarła bardzo pozytywne odczucia. Strach przeradził się w wielką siłę i potężną moc. DZIĘKUJĘ! To już prawie 3 lata a jakże wspominam.

Iza

Świetne miejsce- brak bezsensownych ćwiczeń fizycznych z utrudniającym ich wykonywanie brzuszyskiem za to mnóstwo pozytywnej energii i dużo przydatnych rad - wiedza + siła + wiara w moc kobiet i świetna atmosfera - POLECAM!!!

Ola

Fantastyczne Miejsce Prowadzone przez Cudowną Kobietę!!!! Dzięki uczestnictwie w Szkole rodzenia Asi wiele kwestii potoczyło się w bardzo dobrym kierunku. Zyskałam wiedzę, która pomogła wszystko poukładać w mojej głowie. Zyskałam też ważne dla mnie kontakty do Promotorki karmienia i fantastycznej położnej! Myślę, że dzięki temu karmię naturalnie i jestem zakręcona w RB!!!!

Agnieszka

Asia jest osobą dzięki której chaos w głowie przestraszonej kobiety w ciąży zamienia się w spokój i harmonię matki dojrzałej do macierzyństwa. Tak po prostu, powie dwa słowa i już. Jest. Bardzo polecam współpracę z nią i całym zespołem kobietom, które potrzebują nabrać odwagi przed porodem, byciem matką. A także przyszłym tatusiom, którym wszystko zostanie cierpliwie i jasno wytłumaczone. Rodzinna, lużna atmosfera, bez oceniania, bez narzucania poglądów, dużo praktycznej wiedzy, tak jak powinno być. Polecam

Sandra

Takiego miejsca właśnie szukaliśmy :) super spędzony czas, bardzo fajna grupa ludzi i duuużo przydatnych informacji, które rozwiewają różne wątpliwości i lęki. Można by chodzić na zajęcia do Asi przez całą ciążę co tydzień :P

Samia

Dzięki Asi pokonaliśmy swoją traumę z pierwszego porodu. Asia jest wspaniała, ciepła, empatyczna, spokojna. Ma wiedze i potrafi ja przekazać. Nasz drugi poród był cudowny. Polecam Asię z całego serca! :*

Agnieszka

Gdyby nie ta szkoła i profesjonalizm oraz dobre rady Asi - do dziś bałabym się porodu, nie mówiąc o tym czy ja i mój partner poradzimy sobie z noworodkiem. A tak spokojnie czekamy na rozwiązanie. 3 majcie za nas kciuki.

Asia

Serdecznie polecam Centrum...byliśmy z mężem na szkole rodzenia i był to najlepiej wykorzystany czas przed porodem:-)

Marta

To jest miejsce którego szukałam! Po tej szkole i spotkaniu z Asią oraz jej ekipą i zaprzyjaźnionymi duszami po prostu CHCE SIĘ RODZIĆ! Czuliśmy, że wiemy wystarczająco wiele, żeby rodzić bez lęku w zaciszu własnego domu, a masa praktycznej wiedzy pozwoliła nam łagodnie i przyjemnie przetrwać początki rodzicielstwa, ogarnąć się w nowej rzeczywistości i budować nasze Gniazdo z nową lokatorką :) POLECAMY! Dowiedzieliśmy się więcej niż sobie wyobrażaliśmy:) Nie słyszałam o drugiej takiej szkole we Wrocławiu. Aktywny udział w zajęciach, małe grupy, super kontaktowa prowadząca i fachowiec zarazem gwarantują, że będziecie czuli się (oboje!) gotowi, niezależnie od tego do jakiego porodu i gdzie się nastawiacie!

Marta
Kontakt
kontakt@porodbezstrachu.pl
Realizacja
CodeCat